«Свобода» займається кампанією мера Львова, а не президента, – Садовий

11.02.2019

Рішення «Свободи» виставити кандидатом у президенти не лідера партії Олега Тягнибока, а людину другого плану – Руслана Кошулинського базується на тому, що свободівцям треба мати свого кандидата на виборах міського голови Львова.  Про це розповів мер Львова, кандидат у президенти України Андрій Садовий в інтерв’ю «Главкому«, передае 24 канал

Кошулинський брав участь у виборах міського голови Львова у 2015 році. Тоді він у другому турі поступився Андрію Садовому, набравши лише 36,86% голосів львів’ян.

Для них (Свободи, – 24 канал) сьогодні є важливим мати кандидата на вибори мера Львова. Оскільки Руслан Кошулинський брав участь у виборах мера минулого разу, вони знов його будуть виставляти. Тому вони займаються виборчою компанією мера, а не президента, – пояснив Садовий.

Він також нагадав, що є міським головою третю каденцію і нагадав, що не піде на вибори четвертий раз. Наразі Садовий балотується у президенти України.

«Я маю намір перемагати на виборах президента. Вибори для цього і організовуються, щоб змінювати рейтинги. Це коли штиль, тоді нічого не міняється. А вибори – це шторм», – зауважив він.

 

Читайте також