Температурні гойдалки – то мороз, то потепління: народні синоптики дали прогноз на листопад

08.11.2018

Прогноз погоди на листопад не особливо радує – до кінця місяця очікуються температурні гойдалки – “плюс” змінюватиметься “мінусом” і навпаки. Деякими днями буде серйозний мороз. Про це розповіли”Фактам” народні синоптики, передає Сьогодні.

Так, Леонід Горбань розповів, що перші нічні заморозки будуть вже з 10 листопада, потім протягом трьох-чотирьох днів нічна температура буде в районі 1-3 градусів, а вдень – 0-3 тепла. Однак уже з 20 числа на кілька днів температура підніметься до 5 градусів, після чого прийдуть серйозні морози.

“З 22 по 27 листопада очікується серйозне зниження температури: до 5-11 градусів морозу вночі. Але з 28 по 30 листопада знову прийде потепління. Так що весь останній місяць осені в Україні будуть температурні гойдалки”, – повідомив він і додав, що 14-16 листопада і 26-29 листопада можливі дощ та мокрий сніг.

У свою чергу народний синоптик Володимир Деркач також прогнозує найближчими днями похолодання і дощі.

“З другої декади листопада в Україні місцями можливі нічні заморозки, а також опади, в тому числі і у вигляді снігу, які супроводжуватимуться поривами вітру”, – стверджує він.

Раніше завідувач відділу кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів Українського науково-дослідного метеорологічного інституту НАН України Вазіра Мартазінова розповіла, якою в Україні буде зима. Україну продовжуватимуть мучити температурні “гойдалки” – мороз змінюватиметься “плюсом” на градуснику. Перше серйозне похолодання прийде вже наприкінці листопада з серйозним морозом.

Читайте також