Шулявський міст зрівняють з землею: названо дату

09.10.2018

Багатостраждальний Шулявський міст у Києві розпочнуть демонтувати вже на почтаку листопада. Про це заявив директор КП “Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд Києва” Максим Калінін, – передає “УП“.

“У перші тижні листопада ми розпочнемо роботи з демонтажу”, – сказав він.

За його словами, на цю роботу піде не один місяць, скоріш за все демонтаж здійснюватимуть до кінця зими.

“Роботи по демонтажу не можуть відбутися за день-два. Це певний процес він буде тривати упродовж 3-3,5 місяців. Але на активну стадію, коли вже будемо демонтувати самі бетонні конструкції, ми орієнтовно вийдемо в середні грудня”, – сказав Калінін.

Він додав, що наразі тривають роботи з перекладання інженерних мереж на з’їздах і заїздах.

“До початку демонтажу ми їх заасфальтуємо, організуємо дорожній рух, ввімкнемо три світлофорні об’єкти, і після цього будемо приступати до демонтажних робіт”, – сказав директор КП.

Крім того, водіям повідомили що рух транспорту перекривати не будуть, принаймні доступним залишиться проспект Перемоги.

“Обмежувати рух на вихідних, можливо, будемо, але проспект Перемоги ми не перекриватимемо однозначно”, – запевнив Калінін.

За словами директора Департаменту транспортної інфраструктури Сергія Симонова, рух авто організують з вулиці Вадима Гетьмана на Довженка через проспект Перемоги.

“Рух пустимо з Гетьмана на Довженка через проспект Перемоги за допомогою встановлення там світлофорів. Світлофори будуть пропускати потоки по проспекту Перемоги, потім будуть вмикатися на червоне світло, і будемо запускати потоки з Гетьмана на Довженка”, – пояснив Симонов.

Наразі, за словами предствнкиів КМДА, ремонтні роботи йдуть за планом, на сьогодні виконано 5% запланованого.

У березні-квітні розпочнуть монтаж основних металоконструкцій.

За словами чиновників, наразі прокт фінансується достатньо, тому все виконується без затримок та згідно плану.

“Простою в роботі не буде, робота буде виконуватися постійно і в грудні, і в січні, і в лютому. Ми орієнтуємося виконати всі роботи до Дня Незалежності 2019 року”, – підсумував Калінін.

Джерело

Читайте також