Кличко відсторонив свого заступника із підробленим дипломом від роботи

13.06.2017

Мер Києва Віталій Кличко відсторонив керівника апарату Київської міської державної адміністрації Володимира Бондаренка від виконання посадових обов’язків на час перевірки його диплома.

Про це повідомляють журналісти програми «Схеми», які й встановили, що у чиновника підроблений диплом бакалавра.

Відповідно до розпорядження міського голови, з 7 червня Володимира Бондаренка відсторонено від виконання посадових обов’язків «до завершення офіційних перевірок та розслідувань, пов’язаних із оприлюдненням інформації про начебто використання підроблених документів».

Цим самим розпорядженням виконання обов’язків керівника апарату Віталій Кличко передав Євгенові Ситніченку.

До цього Володимир Бондаренко перебував на відпочинку: одразу три відпустки надав йому мер одразу ж після виходу в ефір розслідування програми «Схеми» про підроблений диплом Володимира Бондаренка.

11 травня журналісти програми «Схеми» (спільний проект Радіо Свобода та каналу «UA:Перший») опублікували розслідування, в якому виявили, що керівник апарату Київської міськдержадміністрації Володимир Бондаренко має підроблений диплом бакалавра Львівського національного університету імені Івана Франка, на підставі якого він отримав ступінь спеціаліста в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Читайте також
Dmytrivsʹka, 9, Kyiv, 01054