Луценко назвав головних ворогів України і УНР

13.11.2018

У сучасній Україні та Української Народної Республіки спільні вороги – Москва і популісти. Про це під час засідання Ради регіонального розвитку заявив генпрокурор України Юрій Луценко, відео виступу опублікувала прес-секретар Луценка Лариса Сарган, передає Сьогодні.

“2018 рік – це сто років УНР (з моменту заснування), сторіччя перемог і століття історичної поразки української нації в боротьбі за свою державу. Я не буду довго розводитися про своє, про причини, як виникла УНР, і про те, як впала УНР . Скажу лише одне, на моє глибоке переконання, у нас ті ж вороги: Москва і свої популісти, і ультра-патріоти, для яких немає нічого солодшого, ніж скинути свою ж державу “, – зазначив Луценко.

Він додав, що якщо українці будуть і надалі мовчати про власні досягнення, то остаточно програють інформаційну війну.

“Всі російські та олігархічні канали 24 години на добу зомбують про те, що Україна вже програла все, і ось-ось її оголосять, як сказав пан академік, fail state”, – додав генпрокурор.

Раніше лідер партії “Народний фронт” Арсеній Яценюк заявив, що головне завдання для українців на 2019 рік – не допустити реваншу проросійських сил.

Відзначимо, що 22 січня Україна святкує День Соборності. Росія і 100 років тому вела проти України гібридну війну.

Читайте також