«Нам не потрібен кордон, ми одна країна»: Луценко розповів, через кого почалася війна

09.02.2019

Генеральний прокурор Юрій Луценко вважає, що війна в Україні почалася через людей, які виявили готовність віддати Росії українські території. Як передає СЬОГОДНІ, про це він заявив в ефірі телеканалу «Прямий».

«Саме через тих, хто говорив «а нам не потрібен кордон, ми одна країна», почалася війна. Саме через них сюди прийшов Путін і почав стріляти в наших хлопців і дівчат», – зазначив Луценко.

Крім того, генпрокурор заявив, що громадяни України, які виступають за зміну територіальної цілісності країни, в тому числі, пропонують «віддати» Крим, Донбас, Херсон, Хмельницький чи інше місто, підпадають під ознаки статті і повинні понести покарання.

Раніше в ООН озвучили кількість загиблих з початку війни на Донбасі. Згідно з даними, внаслідок війни на Донбасі з квітня 2014 року до кінця 2018 року загинули від 12.8 до 13 тисяч осіб. Ця статистика відрізняється від тієї, яка була оприлюднена влітку 2018 року.

Нагадаємо, міністр з питань тимчасової окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш заявив, що Україна через війну з Росією стала прикладом для світу. Захід активно вивчає досвід російсько-українського конфлікту – як у військовому плані, так і в гібридному, зазначив Черниш.

Читайте також