Верещук просить політиків утриматися від істерик у соцмережах / фото УНІАН

Віце-прем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук закликала українських лідерів громадської думки та політиків “не влаштовувати істерик у соцмережах”.

Про це вона написала у своєму Telegram-каналі.

Звертаючись до українських лідерів громадської думки, особливо до політиків, Верещук зазначила, що внутрішньополітичної дискусії в країні зараз немає, адже “нація єдина, ми на війні”.

З росіянами, додала чиновник, “у нас політичних і моральних дискусій немає – Ми з ними воюємо, ми з ними не сперечаємося, вони – наш ворог, ми їх вбиваємо”.

“Можливо, ця війна буде довшою і важчою, ніж ми б хотіли. Тому Ви повинні налаштовувати суспільство на мужність, стійкість і витривалість. На жаль, деякі з вас, випадково або через прагнення до хайпу, сіють істерику та інші непродуктивні/шкідливі емоції. Прошу Вас відповідально ставитися до свого суспільного впливу у воєнний час. Тому давайте без істерик в соцмережах. Нам потрібен спокій, мужність, стійкість і витривалість. Так переможемо!”,- підкреслила Верещук.