Ех, заживемо: киян потішили підвищенням зарплати

09.10.2018

Середня зарплата по Києву повільно, але вірно зростає. На відміну від цін, які ростуть не тільки вірно, але ще й стрімко. Отже, для жителів столиці начебто хороша новина: середня зарплата зросла на 82 гривні, передає портал “Знай.ua” .

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Держстату. Так, судячи з показниками серпня, середньостатистичний киянин отримував 13077 гривень, хоча ще в липні це були 12995 грн. Зміни зафіксовано у переважній більшості видів економічної діяльності.

Традиційно на ринку праці лідирує видобувна галузь, працівники якої отримуют від 46 000 гривень. До речі, це не найкраща цифра, оскільки протягом останніх місяців простежується повільне зниження зарплат у цій сфері. Друге місце посідають страхування та фінанси – 20,4 тис. грн, на третьому – оборона, державне управління – 19,8 тисяч в середньому.

Аутсайдерами в цьому рейтингу є представники туристичної галузі: всього 6,6 тисяч гривень, що лише на тисячу більше, ніж заробляють у будівельній сфері. В серпні тут зарплата зросла на 200 гривень. За інформацією Держстату, з початку року середньостатистичний заробіток збільшився на 1,4 тисячі.

Читайте також