Інтимні дотики, амурні справи і витончені вигинання – чим займаються депутати під час роботи

09.10.2018

Верховна Рада дуже нагадує звичайну школу. Тут також є свої відмінники і прогульники, є лідери фракцій – це ті ж старости, є спікер-директор і т.д. Як і в школі в парламенті відбуваються романтичні історії, хтось закохується, хтось навпаки розлучається, пише “Знай.ua

Нинішнє скликання наймолодше за всю історію незалежності, тому і різних амурних пригод в ньому набагато більше, ніж зазвичай. Зовсім недавно Знай.ua публікував фото, на якому член Радикальної партії Валерія Заружко щось мацає в штанах у свого колеги Віктора Галасюка.

І подібних цікавих моментів у Верховній Раді безліч. Ми вирішили зробити своєрідну добірку проявів нетипової ніжності в парламенті.

У тій же Радикальної партії знаходиться наймолодший нардеп цього скликання 28-річна Олена Кошелєва. Не дивно, що чоловіки постарше звертають на неї увагу і намагаються хоча б доторкнутися до неї.

У той же час і сама Олена нерідко виявляє ніжність до своїх колег по партії.

Є ще також один народний депутат, від якого чоловікам в залі складно відірвати погляд. Це член БПП Тетяна Ричкова. Коли вона йде, то вся без винятку сильна стать згортає шиї.

Чоловічою увагою під куполом вона точно не обділена.

Взагалі під час засідань можна не тільки побачити, як працюють народні депутати, а й спостерігати багато чого цікавого…

Нагадаємо, раніше Знай.ua повідомляв, що Олександра Кужель блиснула сумкою, вартістю майже 500 мінімальних зарплат.

Читайте також