Суд разрешил сыну Азарова застроить стадион “Старт”[:ua]Суд дозволив сину Азарова забудувати стадіон “Старт”

12.09.2015

Окружной административный суд Киева разрешил ООО “Голден Хаус“, которую связывают с сыном экс-премьера Николая Азарова Алексеем, застроить исторический стадион “Старт”.

“Суд считает необходимым административный иск Общества с ограниченной ответственностьюГолден Хаус “полностью удовлетворить“, – говорится в решении суда.

Теперь на месте стадиона “Старт” могут появиться высотки торгово-развлекательного комплекса.

стартпроект[:ua]Окружний адміністративний суд Києва дозволив ТОВ “Голден Хаус”, яку пов’язують з сином екс-прем’єра Миколи Азарова Олексієм, забудувати історичний стадіон “Старт”.

Про це йдеться у постанові суду № 826/10580/15 від 4 вересня 2015 року.

Суд міста Києва у складі судді Погрібніченко І.М., задовольнив позов ТОВ “Голден Хаус” до Київради та визнав протиправним і скасував рішення Київради від 4 березня 2015 року, яким міськрада скасувала передачу землі по вулиці Шолуденка, 26-28/4 забудовнику.

“Суд…вважає за необхідне адміністративний позов Товариства з обмеженою відповідальністю “Голден Хаус” повністю задовольнити”, – йдеться у рішенні суду.

Тепер на місці стадіону “Старт” можуть з’явитися висотки торгово-розважального комплексу.

 

стартпроект

Як повідомила “Українській правді. Київ” депутат Київради Тетяна Меліхова, засідання суду проходило за закритими дверима.

“Цю справу не розглядали публічно, розуміючи, що кияни завдадуть такого тиску на суд, що ніякі гроші забудовника його не компенсують. Як на мене, апеляційний суд повинен повернути справу і першу інстанцію, де ця справа розглядатиметься публічно, за участі всіх зацікавлених осіб, а значить, усіх нас киян”, – обурилася Меліхова.

“Не розумію чим керувався суд, адже забудовник навіть не мав договору оренди на зазначену земельну ділянку і не сплачував місту гроші за її оренду. Дуже сподіваюся, що апеляційний суд скасує це ганебне рішення. В іншому разі, на захист стадіону “Старт” підійметься увесь Київ і відвоює його”, – запевнила депутат.

Як відомо, Київрада передала земельну ділянку площею 4,83 га ТОВ “Голден Хаус” для “комплексної реконструкції спортивного комплексу стадіону “Старт”, будівництва, експлуатації та обслуговування спортивно-оздоровчого комплексу та багатофункціонального житлово-офісного комплексу з приміщеннями торгово-розважального призначення та паркінгом” 26 лютого 2010 року.

Читайте також