До України приїде Грибаускайте: стала відома мета візиту

05.12.2018

Президент Литви Даля Грибаускайте 7 грудня відвідає Україну з офіційним візитом і проведе зустріч з главою української держави Петром Порошенком. Про це повідомляє АП, передає Сьогодні.

Під час візиту заплановані переговори глав двох держав в рамках засідання Ради президентів України і Литви та підписання низки двосторонніх документів.

Петро Порошенко та Даля Грибаускайте також візьмуть участь в роботі другого Українського жіночого конгресу.

Нагадаємо, в лютому Порошенко вітав Литву з 100-річчям незалежності. Глава держави назвав литовський народ справжнім другом України.

Відзначимо, що востаннє глава української держави був в Литві ще в лютому нинішнього року, коли брав участь у заходах з нагоди 100-річчя незалежності цієї країни. Там також збиралися глави ряду інших європейських держав, а також керівники інституцій ЄС. Порошенко навіть на честь свята зробив Литві унікальний подарунок – він вручив литовському лідерові незвичайну книгу.

А ось 8 грудня минулого року, коли президент України також був там з візитом, Порошенко відкрив у Литві “Український сквер”. Глава держави нагадав, що під час візиту президента Литви Далі Грибаускайте до України в грудні 2016 року вона відкрила в Києві “Литовський сквер”.

Читайте також