Гороскоп на 12 жовтня для всіх знаків Зодіака: кому не можна залишатися одному

12.10.2018

Як пройде цей день для різних знаків Зодіаку, пише портал “Знай.ua” :

Овен
Сьогодні вам можна все, тільки ні в якому разі не грайте в хованки. Заблукаєте.

Телець
Сьогодні до вас і ваших дій буде виявлений підвищений інтерес з боку. Скорегуйте їх відповідним чином.

Близнюки
Залежно від того, чи віддаєте перевагу ви витрачати гроші, або їх заробляти, сьогодні вам варто зайнятися протилежною справою. В цьому випадку вам гарантований виграш.

Рак
Ви схильні шукати собі виправдання, хоча вас ніхто ні в чому і не звинувачує. Будьте обережні сьогодні, бо в своїх пошуках ви можете захопитися.

Лев
Проведіть сьогоднішній день на людях, не закривайтеся будинку один на один з телевізором. Тим більше, що там все одно нічого цікавого немає.

Діва
Зміни – дуже приємна штука, якщо вони на краще, зрозуміло. Втім, сьогодні у вашому житті будуть відбуватися лише такі.

Терези
Згадайте про своїх друзів сьогодні. Можливо, за повсякденними клопотами ви забули про їхнє існування, так само як і вони про ваше. Зв’яжіться з ними, і отримані новини здивують і порадують вас.

Скорпіон
Вам пора втрутитися в те, що відбувається і спробувати направити перебіг подій в потрібну вам сторону. І не звертайте уваги на те, що вам скажуть з цього приводу, ви перед собою ставите власні інтереси, і цього достатньо, щоб обґрунтувати практично будь-яку вашу дію.

Стрілець
Сьогодні у вас з’явиться можливість укласти дуже вигідну для вас угоду. Найхарактернішою її рисою повинна бути простота. Якщо вам запропонують щось складне, не погоджуйтеся, це не те.

Козеріг
Сьогодні ви можете опинитися в ролі уважного слухача, а потім і потішити когось дуже і дуже засмученого. Природно, це змусить вас забути про все інше.

Водолій
Вам, можливо, здасться, що ви програли, але це не так. Треба лише трохи почекати. Не починайте сьогодні нічого нового.

Риби
Нині ви здебільшого будете зайняті розмовами, в основному високоумними. Але деякі з них будуть містити і корисну інформацію. Тільки не плутайте новини і плітки.

Читайте також