Острікова спростувала обмеження доставки посилок з-за кордону

31.05.2017

Народний депутат від “Самопомочі” Тетяна Острікова (комітет ВР з питань податкової політики) прокоментувала інформацію про, нібито, припинення пропуску Української митниці посилок з товарами, купленими в зарубіжних інтернетах-магазини.

«Зазначена інформація повністю не відповідає дійсності. Ніяких нових законодавчих змін ні парламент, ні Мінфін, ні ДФС з цього приводу не приймали. Коли до мене сьогодні звернулися з цим питанням, я запитала у керівників відповідних митних напрямків, видавали вони якісь доручення , приймався чи Мінфін якась підзаконні акти щодо ускладнення пропуску посилок і Мінфіну надав мені відповідь, що ніяка нормативні акти, зміни в законодавстві з питань пропуск особистих посилки або товари з об’єктами інтелектуальної власності, Мінфін не приймав », – підкреслила Острікова.

Крім того, член комітету ВР з питань податкової політики, зв’язалася з керівником ДФС, який також підтвердив, що ДФС ніяких спецоперацій, вказівок, листів і доручень з цього приводу не приймала.

«Причиною появи такої інформації могли бути перевірки фірми, яка обслуговує міжнародні поштові відправлення, а не дотримання прав інтелектуальної власності. Там були здійснені огляди посилок, які пересилалися відповідним поштовим відправником Друга причина для такої інформації – .. Внесений до парламенту законопроект, який встановлює принцип вичерпання прав для знаків на товари та послуги, він вдарить по тих, хто завозить “по повітрю”, контрабандно, і порушує права власника прав, не сплачуючи податки. Законопроект не стосується особистих товарів, а тільки комерційна торгівля», – уточнила нардеп.Читайте також